Farby WewnętrzneMateriały Budowlane
Dulux jest najbardziej rozpoznawalną marką farb na świecie, obecną w ponad 100 krajach. Kojarzona z najwyższą jakością produktów, bogatym portfolio i interesującymi kampaniami reklamowymi marka Dulux jest również liderem innowacji i trendsetterem w dziedzinie kolorów. Marka, której ikoną jest owczarek staroangielski powstała w 1932 r. w Wielkiej Brytanii. W 1997 r. produkty marki Dulux zostały wprowadzone na polski rynek. Właściciel marki Dulux, firma AkzoNobel – największy producent farb i lakierów na świecie - jest również ambasadorem projektu ColourFutures™, w ramach którego co roku prezentowane są najnowsze trendy w kolorystyce wnętrz. Dzięki wymianie doświadczeń i obserwacji ekspertów z całego świata powstają zestawienia kolorów, które odpowiadają aktualnym potrzebom konsumentów. Misją marki jest dalsze inspirowanie konsumentów do kreatywnych i satysfakcjonujących zmian w ich otoczeniu.
Katalog do Pobrania

Materiały Budowlane
Nobiles Pory Roku lateksowa farba do ścian i sufitów to kolekcja matowych farb dostępnych w innowacyjnych gamach kolorystycznych, przeznaczonych do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Farby z kolekcji Pory Roku tworzą powłoki o wysokich walorach dekoracyjnych, charakteryzujących się doskonałym kryciem, trwałością i czystością barw oraz odpornością na zmywanie. Dzięki mikroporowatej strukturze umożliwiają oddychanie ścian. Farby Pory Roku zalecane są do podłoży cementowo-wapiennych, betonowych, gipsowych i kartonowo-gipsowych, również wcześniej malowanych farbami emulsyjnymi.
Katalog do Pobrania

Materiały Budowlane
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Tak wysoką pozycję firma osiągnęła w niespełna 30 lat, jej początki sięgają bowiem 1984 roku. Dobra znajomość branży oraz skuteczne i efektywne zarządzanie Spółką, w krótkim czasie zaowocowały dynamicznym rozwojem i pozwoliły na osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej. Aktualnie Śnieżka jest nie tylko jedyną w branży firmą notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych, ale także jedyną kontrolowaną przez polski kapitał.
Katalog do Pobrania

Materiały Budowlane
Historia marki Dekoral rozpoczęła się na początku lat ’90 w siedzibie Polifarbu Wrocław S.A. Powstała wówczas lakierobejca do drewna. Z połączenia dwóch słów DEKOracja + RAL (wówczas jedyna na rynku karta kolorów) powstała nazwa dla nowego produktu, która do dnia dzisiejszego jest najbardziej rozpoznawalną nazwą marki farb w Polsce.
Katalog do Pobrania

Materiały Budowlane
Farba przeznaczona na stare i nowe podłoża, powierzchnie gipsowe, gipsowo-kartonowe, tynki mineralne i akrylowe. Odpowiednia do stosowania w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej.
Zdobienie podłoży otynkowanych, z płyt gipsowo-kartonowych i betonu, we wnętrzach. Farba jest zalecana do pomieszczeń, w których konieczne jest częste mycie ścian - łazienek, kuchni, przedpokojów itp.
Podłoża z płyty gipsowo-kartonowej, podłoża cementowe i betonowe, gipsowe oraz otynkowane wewnątrz pomieszczeń. Produkt odpowiedni do stosowania w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej.
Przeznaczona na stare i nowe podłoża, powierzchnie gipsowe, gipsowo-kartonowe, tynki mineralne i akrylowe. Produkt jest odpowiedni do stosowania w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej.
Katalog do Pobrania
Copyright 2013 Amarol Plast made by Chris

Amarol Plast 26-600 Radom, ul. Kozienicka 97

Tel/Fax : (48) 344-13-89, e-mail: amarol@amarol.com.pl