Glazura i TerakotaMateriały Budowlane
Cersanit jest najlepiej znaną marką wyposażenia łazienek w Polsce. Od kilkudziesięciu lat z sukcesem budujemy naszą ofertę produktową. Jako jedyna marka na polskim rynku, oferujemy Ci kompleksowe, gotowe rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i dobry styl. Naszą misją jest wspierać Cię w trudnym procesie remontu i urządzania łazienki. Wyzwaniem są dla nas łazienki małe, często trudne do zagospodarowania – dzięki naszym produktom mają one szansę stać się przyjazne dla domowników, funkcjonalne,przestronne i co ważne, nie pozbawione indywidualnego charakteru.

W naszym portfolio znajdziesz wszystko co potrzebne, aby zaaranżować małą łazienkę w wielkim stylu - od płytek, poprzez ceramikę, wanny, kabiny prysznicowe, stelaże podtynkowe, aż po meble.
Katalog do Pobrania


Materiały Budowlane
Opoczno to sprawdzony wzór na piękno. Od 130 lat Opoczno inspiruje kolejne pokolenia, dając im pewność dobrego wyboru na lata. Marka Opoczno charakteryzuje się atrakcyjnym wzornictwem, które łączy najnowsze trendy z klasycznym kanonem piękna. Dlatego estetyka kolekcji Opoczna nie przemija wraz ze zmieniającymi się modami, trafiając w indywidualne gusta Konsumentów. Wysoką jakość produktów marki Opoczno zapewnia nam współpraca z najlepszymi pracowniami wzorniczymi oraz stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji. Stale wprowadzamy nowe kolekcje, dając Konsumentom szeroki wybór wzorów i kolorów. Dbamy o to, aby zawsze mogli się cieszyć wnętrzami w pięknym stylu. Uznanie Konsumentów zostało potwierdzone przyznaniem marce Opoczno nagrody Superbrands i Superbrands Created in Poland.
Katalog do Pobrania

Materiały Budowlane
Listwa przypodłogowa Prexa wykonana z twardego PCV, zdobiona metodą tampodruku. Składa się z dwóch części: profilu listwy i wkładki. Konstrukcja części profilu listwy, tzw. kieszeń umożliwia ułożenie okablowania elektrycznego (instalacja elektryczna, RTV, komputerowa, telefoniczna). Zastosowana w górnej i dolnej części elastyczna gumka maskuje nierówności podłoża lub ściany, chroni również przed wnikaniem wody i zanieczyszczeń pod listwę. Listwa służy jako element dekoracyjno-wykończeniowy do maskowania dylatacji, pomiędzy krawędzią podłogi a ścianą. Jest odporna na promienie słoneczne, wodę, środki czystości oraz uszkodzenia mechaniczne. Oferta obejmuje listwy cokołowe, narożniki zewnętrzne i wewnętrzne, łączniki oraz zakończenia lewe i prawe kolorystycznie dopasowane do listwy.
Katalog do PobraniaMateriały Budowlane
W 1999 roku powstała firma EGEN S.A. W pierwszych latach istnienia, firma miała w swojej ofercie głównie płytki ceramiczne i korek naturalny. Dzisiaj propozycje przedstawiane klientom z trudem mieszczą się w wielostronicowym katalogu. Podstawowym przedmiotem działalności spółki jest sprzedaż hurtowa materiałów wykończeniowych do budownictwa ze specjalnym uwzględnieniem podłóg. Obszar działalności spółki obejmuje rynek całego kraju wychodząc daleko poza jego granice. Eksport produktów do takich krajów jak: Litwa, Łotwa, Estonia, Słowacja, Armenia, Azerbejdżan, Kazachstan, Kirgistan, Rosja i Ukrainie czyni spółkę firmą międzynarodową. Trzydziesto ośmino procentowy udział eksportu w całości sprzedaży stanowi dowód na to, że EGEN jest doceniany nie tylko przez Polaków , ale również cudzoziemców.
Katalog do Pobrania

Copyright 2013 Amarol Plast made by Chris

Amarol Plast 26-600 Radom, ul. Kozienicka 97

Tel/Fax : (48) 344-13-89, e-mail: amarol@amarol.com.pl