O nas

Firma "AMAROL-PLAST" S.C. Stanisław Kalbarczyk i Felicja Kalbarczyk powstała w 1992 r. Główna siedziba tej rodzinnej firmy mieści się w Kolonii Lesiów 20. Obecnie głównym terenem jej działalności są Radom oraz Kozienice.

Firma posiada dwie duże hale sprzedażowe w Radomiu ul. Kozienicka 9, oraz Kozienicach ul. Lubelska 7. Punkt w Radomiu i Kozienicach jako, że od 2009 roku zostaliśmy akcjonariuszem Grupy Polskie Składy Budowlane funkcjonuja pod szyldem PSB Mrówka i są w pełni wyposażonymi marketami budowlanymi.

Zatrudniamy na chwilę obecną 38 osób, z których jesteśmy bardzo dumni ponieważ 80% kadry to ludzie, którzy u nas uczyli się zawodu i są z nami od samego początku. Staramy się aby ich rozwój szedł w parze z naszym rozwojem gdyż zdajemy sobie sprawę, że naszą największą wartością są własnie ludzie.

Jesteśmy także lauratem nagrody Złote Skrzydła za ciągly rozwój i poszerzanie oferty produktowej... Na rynku radomskim firma "Amarol-Plast" jest dobrze znana ze swej tradycyjnej działalności, którą jest handel materiałami budowlanymi oraz do wystroju wnętrz.

W obecnej chwili w firmie tej można dostać praktycznie wszystko co dotyczy domu. Między innymi jest tu największy w Radomiu wybór podłóg panelowych jednego z najbardziej znanych na świecie producentów tej branży firmy "Classen".

Wciąż dążymy do doskonałości tzn. sprowadzamy najlepsze towary od najlepszych producentów krajowych i zagranicznych, staramy się aby były one dostępne dla wszystkich tych bardziej zamożnych i mniej, a jest to możliwe dzięki stosowaniu korzystnych dla klienta marż.Serdecznie Zapraszamy!!!
Copyright 2013 Amarol Plast made by Chris

Amarol Plast 26-600 Radom, ul. Kozienicka 97

Tel/Fax : (48) 344-13-89, e-mail: amarol@amarol.com.pl